На Волині готуються до весняного призову

У травні-червні на Волині триватиме призов громадян на строкову військову службу. Відтак, в області розпочали активну підготовчу кампанію щодо якісного проведення весняного призову.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Заступник губернатора, голова обласної призовної комісії Сергій Кошарук провів інструктивно-методичний збір у режимі відеоселектору з чиновниками та членами призовних комісій, представниками військових комісарів. На порядку денному – підбиття підсумків призову 2015 року та плани на рік поточний.

Кошарук наголосив на злагодженій роботі військових комісаріатів, військових-лікарських комісій та, звичайно, органів державної влади.

«Дуже важливо провести весняний призов на високому рівні, адже сьогодення Української держави потребує молодих, досвідчених у військовій справі патріотів. У рамках проведення весняного призову до української війська особливу увагу звертаю членів обласних, міських та районних комісій на дотриманні законності роботи призовних комісій та недопущення випадків корисливої спрямованості та службових зловживань», – заявив Кошарук.

Також учасники інструктивно-методичного збору обговорили організаційні моменти проведення весняного призову. Особлива увага – районам та містам області, де протягом 2015 року та у 2016 фіксували свідому неявку громадян на призовні комісії.