Луцьк: комісія «по боржниках» стала радикальнішою

Виконком Луцької міськради проголосував за пропозицію розширення повноважень комісії, робота якої спрямована на зменшення заборгованості за використані комунальні послуги. Таким чином, комісія зможе визначати «радикальні» методи боротьби із боржниками.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцькради, сьогодні, 20 квітня.

Заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив, що комісія вже діяла, та надавала певні рекомендації. Проте необхідно розширити її повноваження. Серед заходів щодо «стимулювання до оплати» назвали припинення водопостачання, тепловідведення, продаж квартир тощо.

Станом на сьогодні виконавчою службою вже успішно відчужено одну квартиру, тож зараз чекають, коли квартира перейде новому власнику. Комісія спрямована на те, щоб не допускати таких крайніх рішень. Член комісії та виконкому Олег Бондарук попросив виключити його із комісії, бо, за його словами, вона недієва і нагадує «фіговий листок, яким певні чиновники прикривають свою бездіяльність».

Яковлев же зазначив, що є такі боржники, у яких немає звідки стягнути кошти, тож необхідно, щоб комісія приймала радикальне рішення. Відтак закид Бондарука він назвав необгрунтованим.

У підсумку Бондарука виключили, а до списку боржників запропонували включити й установи та підприємства усіх форм власників.