Гунчик запропонував опальному голові РДА звільнитися

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик запропонував керівнику Шацької райдержадміністрації Ігорю Корольчуку написати заяву на звільнення.

“…як особі, котра не може забезпечити виконання завдань, що стоять перед районною адміністрацією та персонально головою”, – пояснив мотивацію свого рішення губернатор в інтерв’ю прес-службі ОДА.

Нагадаємо, в середині березня Корольчук написав листа президенту України Петру Порошенку, в якому звинуватив Гунчика в покриванні корупційних схем.

“Потрібен час, аби районна влада всіх рівнів зрозуміла крок голови облдержадміністрації. Можливо, непопулярний, такий, що не зовсім задовольняє ще діючого голову райдержадміністрації. Але цей крок спрямований, аби врахувати всі зауваження, що надійшли від депутатів райради, сільських голів”, – розширив пояснення голова ОДА.

“Я дав можливість голові райдержадміністрації змінити ситуацію, навіть підказував, на чому потрібно зосередити увагу. Але реакції не було. Тому ситуація не в тому, що мені не до вподоби колір очей того чоловіка. Натомість було невиконання завдань. У Шацькому районі виник конфлікт і його потрібно вирішувати. Думаю, найближчим часом так і буде відповідно до закону”, – додав він.