Гунчик хоче відкритий конкурс на начальника митниці

Губернатор Волині Володимир Гунчик змушений був заходити у приміщення волинської митниці через чорний вхід.

Про це інформують у прес-службі Волинської облдержадміністрації.

Учора, 19 квітня, голова облдержадміністрації разом з керівником громадської ради при ОДА Ігорем Дильовим зустрілися з колективом митниці. До слова, посадовці з журналістами зайшли у приміщення митниці через чорний вхід, через те, що центральні двері були зачинені.

Керівник Волинської митниці Олександр Шавлак, проти якого збунтувалися волиняни, поїхав у відрядження у Польщу. За словами начальника митного поста «Ягодин» Сергія Гриценка, жодного конфлікту на митниці не існує. Мовляв, «ситуація створена штучно й з усім відомих причин».

Однак представники колективу, зокрема керівник профспілки Юрій Терещук та заступник начальника Волинської митниці Світлана Бондарчук заперечили: атмосфера у колективі дуже напружена. Вони стверджують, що на митниці ввели нову штатну структуру, відмінили автоматизований розподіл робочих місць, а виконувач обов’язків так і не зустрівся з колективом.

«Я не поставив підпису на паперах – погодженні кандидатури Олександра Шавлака. Поки утримуюся. Пропоную обговорити його кандидатуру як претендента на відповідну посаду на засіданні громадської ради, як це практикували раніше. Готові узгодити день і час до кінця цього тижня», – пояснив Гунчик.

Дильов підтримав таку ідею, запропонувавши організувати засідання у п’ятницю, 22 квітня.

Щодо індикативних показників, посадовцям озвучили, що станом на 19 квітня і з початку року перераховано 1 мільярд  400 мільйонів гривень платежів. А це – 107, 3% від доведених індикативних платежів.

«Очікуємо на 30 мільйонів коштів на будівництво та ремонт доріг. Думаю, волинські митники впораються. Разом із тим, не повинно бути непорозумінь. Ще раз наголошую: є порушення – мають працювати правоохоронні структури. Керівник має право проводити внутрішнє розслідування, але за конкретним фактом. Накази ж, підписані новим керівництвом, – свідчення наявності конфлікту на Волинській митниці. Але будь-які непорозуміння слід вирішувати на місці, шукаючи спільних точок дотику. При цьому не беруся захищати жодну зі сторін. Я – не арбітр. Я – зацікавлена в нормальній роботі митниці посадова особа. Проситиму керівництво ДФС приїхати й говорити з людьми. Моя кінцева позиція: провести відкритий конкурс на заміщення посади керівника митниці», – розповів Володимир Гунчик.

Також губернатор вийшов до активістів та попросив не блокувати вхід до адмінбудувлі і не перешкоджати роботі митників, а керівництво Волинської митниці цього ж дня зняти з воріт замки й забезпечити вільний доступ громадян до відомства.IMG_0160 IMG_01551