Луцький депутат-радикал перетворив запит у бізнес-пропозицію

Депутат Луцької міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Костянтин Петрочук в комплекті з депутатським запитом на адресу міського голови щодо необхідності модернізації очисних споруд КП «Луцькводоканал» направив комерційні пропозиції підприємству щодо закупівлі повітродувок.

Про це пише «Вголос».

Так, 24 лютого Руслан Петрочук скерував запит Луцькому міському голові Миколі Романюку. В ньому депутат звертає увагу не необхідність модернізації очисних споруд КП «Луцькводоканал», які знаходяться у селі Липляни. Перевірка встановила, що компресорна станція потребує модернізації, а саме – закупівлі сучасних компресорів, що дозволить економити 2,8 млн гривень у рік. Враховуючи це, Руслан Петрочук просить вирішити це питання і виділити потрібні кошти.

Водночас, депутат разом із запитом направив на адресу КП «Луцькводоканал» дві комерційні пропозиції. Одна з них – від ТЗОВ «Укрбуденерго» до начальника очисних споруд «Луцькводоканал» на постачання повітродувки ES 155/5P. Інша – від ПП «Дельта-техніка» до начальника цеху «Луцькводоканалу» щодо постачання повітродувки такої ж марки.

У КП «Луцькводоканал» власкору «Вголосу» підтвердили, що такий запит у формі комерційної пропозиції від депутата Луцької міськради дійсно отримували і дуже здивувалися. Однак жодних дій з даного питання не робили.