Віталій Бобир: як мені розвивати бізнес, якщо влада Луцька заважає

Директор хлібопекарське підприємство «Захіторгхліб», продукція якого відома під торгівельною маркою «Кічкарівка»,  Віталій Бобир поскаржився на заступника міського голови Сергія Григоренка та головного художника міста Ярослава Матвіїва, які заборонили розміщення торгового павільйону з хлібопекарськими виробами.

Про проблему підприємець написав у Facebook.

“Проблема в тому що мені – місцевому виробнику, міська влада не дає можливості розвивати власну торгівельну мережу та встановлювати МАФи, торгівельні павільйони, мотивуючи це різними відписками та причинами”, – пише Бобир.

Він пояснив, що частину доходу отримує від реалізації виробів у супермаркетах, однак розрахунок від них приходить раз на місяць. Водночас підприємство авансово має оплачувати послуги за електрику та газ, регулярно платити за сировину і заробітну плату.

“Тепер головне питання де взяти кошти? Велику частину цих коштів дає саме власна торгівля, а іншу частину банківський овердрафт, звичайно з відсотками”, – каже Бобир.

Тому, як пише підприємець, його обурило, коли міська влада заборонила розташування торгівельного павільйона на вулиці Кравчука, а Сергій Григоренко та Ярослав Матвіїв проігнорувалит зауваження підприємця щодо схожого павільйону Ковельського хлібокомбінату, який встановили з двома порушеннями: «Розміщення тимчасової споруди на відстані не менше 5-ти метрів від дорожнього полотна, що суперечить єдиним правилам ремонту і утримання автомобільних доріг» та «розміщення тимчасової споруди передбачається за рахунок газону, що суперечить вимогам п. 9.3.6 «Правил благоустрою міста Луцька»».

“Ні пан Григоренко С. А., ні пан Матвіїв Я. В. не змогли мені пояснити, чим Я – місцевий виробник, гірший від ковельського, також не змогли прокоментувати та пояснити – чому мені відмовили через одне порушення (розміщення тимчасової споруди передбачається за рахунок газону) а на всі порушення встановлення МАФу ковельського хлібозаводу – закрили очі. За рахунок чого мені розвиватись, створювати нові робочі місця та піднімати заробітні плати?! На ці питання також ніхто не зміг відповісти”, – завершив допис Бобир.