Заступника директора «Луцьктепла» можуть звільнити через зникнення бордюрів

За неналежне виконання службових обов’язків та підозру у крадіжці бордюрів члени тимчасової комісії міськради пропонують звільнити з посади Артура Василевського.

Про це йшлося під час засідання тимчасової контрольної комісії з вивчення проблем діяльності ДКП «Луцьктепло» 19 квітня, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Як зауважила член комісії Алла Надточій, пропонується звільнити з посади заступника директора підприємства зі стратегії розвитку Артура Василевського за неналежне виконання службових обов’язків. Йшлося про крадіжку бордюрів, які були призначені для ремонтних робіт на підприємстві.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев повідомив, що справді факт крадіжки бордюрів на підприємстві зафіксований, але поки не доведена причетність до цього вказаного посадовця, а виконувач обов’язків директора підписала наказ про проведення службового розслідування. Раніше департамент житлово-комунального господарства міськради передав ДКП «Луцьктепло» до 25 бордюрів для ремонтних робіт, але їх відвезли не на котельні, а у іншому напрямку (як стверджують члени комісії, на дачу Артура Василевського).

Своєю чергою, представник трудового колективу підприємства Володимир Федотов розповів, що Артур Василевський створював комісію з роботи автотранспортної служби. Під час роботи комісії виявили чимало зловживань – наприклад, на «Волгу», яка перебувала на ремонті, списали тонну бензину за місяць. Після цього він нікого не покарав, а начальник автотранспортної служби просто звільнився з роботи.

Член комісії Ігор Поліщук додав, що під час минулої каденції міськради, коли посадовець був депутатом і виконувачем обов’язків керівника ДКП «Луцьктепло», він тричі відповідав відписками на депутатські запити щодо вишок телекомунікаційного зв’язку на об’єктах підприємства, приховуючи при цьому інформацію, яка не є конфіденційною.

В підсумку, члени комісії рекомендували звільнити з посади Артура Василевського.