Волинян кличуть на масову толоку

Волинян закликають долучитися до екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!», яка пройде по всій Україні.

Усі охочі зможуть зробити Волинь чистою разом у суботу, 23 квітня, а у місті Луцьку 22 квітня. Початок о 10:00, – повідомили організатори.

У 2016 році акція охопить понад 5000 різноманітних локацій та близько 700 тисяч волонтерів по всій території України. Зокрема, у Луцьку волонтери охоплять 18 локацій у різних районах містах.

До участі в акції запрошують громадян, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства.

Щоб приєднатися до акції «Зробимо Україну чистою разом!», потрібно заповнити форму реєстрації на сайті, обрати найближчу локацію та вийти на найбільшу толоку країни. Організатори забезпечують необхідним інвентарем, проте учасники прибирання можуть приходити і з власними рукавичками.

З будь-якими питаннями можна звертатися за телефонами: +38 095 09 25 166 (обласний координатор Захар Ткачук), +38 099 329 94 57 (координатор у Луцьку Софія Ройко).

****

А 23 квітня у парку імені Лесі Українки вперше відбудеться наймасштабніша ECO-тусовка Луцька – всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST».

Початок о 14:00.

Мета акції – формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним соціальним проектом, який проводиться винятково на громадських засадах. Акція вже стала найбільшим соціальним проектом України.