Володимир: не хочуть перейменовувати вулицю на честь загиблого атошника

Мешканці перейменованої вулиці на честь Героя АТО у Володимирі-Волинському виступили проти зміни її назви.

Про це інформує БУГ.

Частині вулиці Поліської Січі у Володимирі-Волинському, яку перейменували на честь загиблого Героя АТО майора Віктора Хмелецького, вимагають залишити попередню назву.

Так, учора, 18 квітня, до міського голови Петра Саганюка прийшла делегація мешканців вулиці та висловили своє незадоволення перейменуванням.

Окрім жителів перейменованої вулиці, до міського голови приходила й інша делегація від МДО «Захисник», які вимагають залишити теперішню назву.

За словамиСаганюка, на брифінгу 19 квітня, він зустрічався з батьком загиблого майора, який просив залишити назву вулиці на честь його сина. Мовляв, це вулиця якою син ходив на службу.

«До обіду прийшла одна делегація і кажуть, що вони проти перейменування, бо хтось їм сказав, що заміна табличок коштуватиме три тисячі гривень. Також говорять, що перейменування відбувалося у кабінетах і з жителями ніхто не говорив. Зараз ми разбираємося із цією ситуацією, поки що залишаємо як є. Наголошую, що жителів не влаштовує саме перейменування, а не те що вулиця носить ім’я загиблого в АТО. При зустрічі із батьком Героя, я вибачився за ситуацію і пообіцяв, що вулиця з ім’ям його сина обов’язково буде у Володимирі-Волинському», – розповів журналістам Петро Саганюк.

20160212-mqwi-166kb