Романтичне Рівне: після присяги поліцейський освідчився коханій

У Рівному після складання присяги новоспечений рівненський патрульний поліцейський Дмитро Мосіюк зробив пропозицію своїй дівчині.

Це відбулося 16 квітня.

Після присяги на Майдані Незалежності у центрі міста патрульні попрямували до  управління поліції. Усіх патрульних вишикували, прибули голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе, начальник департаменту патрульної поліції Олександр Фацевич та Сергій Князєв.

Начальник управління патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук зазначив, що  для патрульних сьогодні важливий день, проте для одного з них – особливий. Тож  він  викликав зі строю рядового Дмитра Мосіюка. Попросив також вийти Тетяну Бережну.

Тож на плацу, перед двома сотнями поліцейських та десятками рівнян,  які прийшли підтримати нових поліцейських, хлопець освідчився коханій – мовляв, він не уявляє сого життя без дівчини та просить стати його дружиною.

Дівчина була вражена таким освідченням. Вона погодиолася на пропозицію руки і серця від коханого. Опісля під вигуки «гірко!» тепер уже наречені поціцлувалися та подякували усім присутнім.

Деканоїдзе привітала молодих та побажла їм подружнього щастя у міцній , тепер вже поліцейській, родині.