У Луцьку завтра судитимуть скандального силовика з Рівного

Луцький міськрайонний суд завтра, 20 квітня, знову розгляне справу колишнього заступника начальника управління захисту економіки ДЗЕ у Рівненській області Олександра Волошина, якого вдруге затримала патрульна поліція.

Про це у соціальній мережі Facebook написала журналістка Марія Доманська.

Доманська зазначила, що завтра, 20 квітня, о 09.00 у Луцькому міськрайонному суді розглядатиметься справа уже знаменитого рівненського поліціянта-хулігана Олександра Волошина. «Його хочуть притягнути до відповідальності за ст. 173 та 185 КУпАП», – пише вона.

Журналістка наголосила: «Хто знає історію цього дяді, той точно завтра прийде у суд. А хто не знає, коротко опишу: раніше на нього складали протокол за хуліганство. Тоді він просто матюгався до патрульних і ГОЛОВНЕ не був притягнений до відповідальності. Тоді, суддя Андрій Сівчук вирішив позбавити відповідальності Волошина за хамське поводження та бикування. Більше того Волошин був у авто з п’яним водієм за кермом і як поліцейський не припинив правопорушення, а радше йому сприяв».

За словами Марії Доманської, натомість суддя Сівчук вирішив притягнути до відповідальності поліціянтку за нібито підробку підпису свідка. Тоді вона брала пояснення у свідків, які бачили «бикування» Волошина.

«На минулих вихідних Волошин знову бикував і вчиняв бійку. Цього разу його утохомирювали співробітники Державної служби охорони та активісти «Самооборони Волині». Дядя Волошин очікує, що його знову не притягнуть до відповідальності, бо він вже звик, очевидно, рішати. І така загроза є, судячи з того, як судді відміняють постанови патрульних, де є беззаперечні докази вчиненого порушення на відео. Але саме відео судді до уваги чомусь не беруть. Просто ігнорують їх», – йдеться в дописі.

Журналістка закликала усіх небайдужих проконтролювати, як суддя Олег Ющук прийматиме рішення щодо Волошина.

13051499_1189838287723431_2960129943913890582_n