У Луцьку діток подарунками вітали з Великоднем

У Луцьку родинам із дітьми з особливими потребами, одиноким мама та дітям учасників АТО вручили продуктові набори і солодощі. Також для діток організували майстер-клас із розпису великодньої писанки.

Культурно-гуманітарний захід «Пасха Христова – пасхальний кошик, великодні крашанки – світле свято» відбувся 19 квітня.

«У ці передвеликодні дні ми найбільше готуємося очиститися духовно та прибрати свої оселі, але  разом із тим необхідно надати допомогу та підтримку тим сім’ям,  які цього найбільше потребують»,  – зазначила очільник луцького міського центру дітей та молоді Ліна Галан. Вона розповіла, що за підтримки депутата Луцькради Петра Нестерука сьогодні з’явилася можливість допомогти сім’ям.

На захід завітав також заступник міського голови Сергій Григоренко, який привітав уcіх із прийдешнім святом.

«Депутати у нас сьогодні відповідальні, долучаються та допомагають», – додав Григоренко про ініціативу Нестерука. За його словами, турбота про дітей – важливе питання, тож захід неодноразовий і у майбутньому відбудуться подібні дійства.

Голова організації «Квіти Полісся» Тетяна Доброжанська запропонувала дітям переглянути міні-виставу, яку для діток підготувала релігійно-християнська школа «Смайлик». Під час дійства дітям розповіли про походження свята, а також  традиції фарбувати яйця та пекти паску. Окрім того, дітям влаштували веселу зарядку, яка припала малечі до душі.

Помічник Петра Нестерука Юрій Іваницький подякував усім, хто прийшов на свято та запросив дітей на майстер-клас із виготовлення великодньої писанки. Дітям таке заняття неабияк припало до душі, їм було цікаво орудувати писачками та наносити на яйця кумедні малюнки.

Батькам же вручили подарунки від фонду Петра Нестерук «Дізар» продуктові набори та солодощі, а також яскраві книжечки на релігійну тематику.

«Петро Нестерук має підприємство, бізнес, який приносить певний прибуток. Є прибуток, ним треба ділитися. Для цього створений фонд «Дізар», ГО «Квітка Полісся, ми провели вже декілька заходів, які спрямовані на одне – допомога», – зазначив Іваницький.

Тож сьогодні отримали подарунки 29 родин із дітками з особливими потребами, одинокі мами та діти з родин учасників АТО.