Присяга патрульних Рівного: як це було

На центральній площі Рівного офіційно патрульна поліція склала присягу, яку зачитав керівник патрульних Сергій Мерчук.

19 квітня на Майдані Незалежності присягу склали 193 патрульних поліцейських.

Церемонія стартувала з привітального слова керівника Національної поліції Хатії Деконаїдзе.

Вона зауважила, що патрульні повинні бути залізобетонною стіною українського народу. Наголосила на необхідності патрульних кожного ранку задумуватися над своєю роботою і чути народ України. Хатія Деконаїдзе попросила патрульних не звертати увагу на скептиків, які говорять про проблеми. Зауважила, що патрульні мають мало досвіду, але швидко вчаться, і нагадала: “досконалості немає меж”.

“Зі свого боку ми будемо робити все, щоб було і технічне забезпечення і форма, а також честь та гідність”, – додала Деконаїдзе.

Заступник голови рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський привітав патрульних з першим днем служби. Політик нагадав про жорсткий шлях відбору, який пройшли патрульні. Наголосив на їх відповідальності та подякував за обраний шлях в житті.

Рівненський міський голова Володимир Хомко привітав з урочистою подією всіх присутніх. Побажав патрульним бути живими та здоровими. Мер зазначив зростання рівня поваги до патрульних з кожним днем.

Опісля Хатія Деконаїдзе по-особливому представила начальника управління Мерчука. Наголосила, що для цього хлопця не існує подвійних стандартів і перед законом усі рівні. Побажала йому “служити з вогнем у серці та в очах”.

Заступник начальника департаменту патрульної служби Євген Жуков привітав патрульних із знаковим днем. Розповів, що зі 193 патрульних — 26 дівчат та 24 учасники АТО. Зауважив, що багато патрульних-учасників бойових дій бачили іншу реальність на Сході і прийшли захищати мир та спокій.

Закінчилася офіційна частина покладанням квітів до меморіальної дошки Героям Небесної Сотні та Героям АТО і хвилиною мовчання. Після присяги на Майдані Незалежності у центрі міста патрульні попрямували до управління поліції.