Керівник Волинської митниці проігнорував Гунчика, – ЗМІ

Виконувач обов’язків керівника Волинської митниці Олександр Шавлак не прийшов на зустріч з колективом і головою ОДА Володимиром Гунчиком.

Про це пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Як розповіли працівники митниці, людей не повідомили про приїзд голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, мовляв, інформація далі канцелярії не пішла, а прийшли лише одиниці. Не був на зустрічі й сам Олександр Шавлак. Як повідомив губернатор, за три години до приїзду йому надали лист, мовляв, виконувач обов’язків поїхав у відрядження на зустріч з поляками.

Голова ОДА назвав це проявом неповаги.

Під час зустрічі члени профспілкового комітету наголошували на тому, що новопризначений тимчасовий керівник тисне на людей і натякає звільненнями. Окрім цього, ще одним адміністративним тиском, називають працівники, є відкриття службових розслідувань за висловлювання власної думки з приводу конфліктної ситуації в колективі представникам ЗМІ.

IMG_9785w

Шавлака запросили в п’ятницю, 22-го квітня, на засідання громадської ради при ОДА, а губернатор наголосив на тому, що повторно приїде зустрітися з колективом вже 27-го квітня й розраховує на те, що до того часу вже всі знатимуть про час та місце зустрічі.