Луцький депутат під судом захищав одіозного екс-поліцейського

Депутат Луцької міської ради Аркадій Соломатін (на фото) прийшов у Адміністративний суд Волинської області, аби підтримати екс-заступника начальника поліції Волині Олександр Балицького.

19 квітня він та група чоловіків, які представлялися небайдужими громадянами, завітали у приміщення суду.

Як розповіла журналіст Ірина Мусій, в суді Соломатін та його однодумці висловлювали підтримку Балицькому та стверджували, що він професіонал, якого даремно звільнили з лав правоохоронних органів.

Крім того вони переконували члена Апеляційної комісії Антона Бугайчука, який у суді виступав як свідок, підтримати Балицького.

Також Соломатін і однодумці критикували процес відбору членів атестаційних комісій. Мовляв, у комісії взяли людей без досвіду, які звільняли “толкових” працівників поліції.

“На вулиці вони мені доказували, що ті працівники міліції в АТО були, а я хто? Якась шмаркачка, яка, за їх словами, співаю під чиюсь дудку. Під дудку справедливості я співаю. Я теж була в АТО. І не раз. То що мені тепер про це теж співати? Я на бурштині була. І бачили, що там відбувається. Я знаю про причетність активістів до цього. І ментів теж. Так, я співаю під власну дудку”, – емоційно описала діалог з Соломатіним і його колегами Ірина Мусій.