Волинь: призначили нового заступника прокурора

Призначили нового заступника прокурора Волинської області.

Про це інформує прес-служба обласної прокуратури.

Олександр Воробій став заступника прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака.

До призначення на нову посаду Воробій був начальником відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.

Довідка:

Народився Олександр Воробій 15 серпня 1981 року в сел. Іваничі Волинської області.
Вищу юридичну освіту здобув у Тернопільській академії народного господарства. у 2013 році закінчив Національну академію прокуратури України.
Роботу в органах прокуратури України розпочав у 2003 році – слідчим прокуратури Старовижівського району Волинської області.
З липня 2004 по березень 2005 року обіймав посаду старшого помічника прокурора Старовижівського району Волинської області.
З березня 2005 по серпень 2006 року працював помічником прокурора Горохівського району Волинської області.
Із серпня 2006 – по червень 2013 працював на прокурорських посадах у прокуратурі міста Луцька.
З червня 2013 по серпень 2014 обіймав посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ‚ державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.
Із серпня 2014 по липень 2015 року працював старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ‚ державної митної служби та державної прикордонної служби прокуратури Волинської області.
З липня 2015 по січень 2016 року – начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ‚ державної митної служби та державної прикордонної служби‚ здійснення процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та підтримання державного обвинувачення прокуратури Волинської області.