Волинь: показали, як працюють поліцейські собаки

Волинська поліція показала журналістам роботу кінологічного центру.

Про це інформують у прес-службі правоохоронців.

Волинські поліцейські розповіли журналістам місцевих ЗМІ про те, як залучають спеціально підготовлених собак до пошуку вибухівки, зброї, наркотиків, та як за їхньою допомогою борються зі злочинцями. Наразі у Кінологічному центрі перебуває 25 собак.

«Ми започатковуємо традицію запрошувати та ознайомлювати журналістів, громадськість з роботою структурних підрозділів управління. Люди повинні знати чим займається поліція, які у нас є сили і засоби для боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку», – зазначив керівник Головного управління Національної поліції Волині Петро Шпига.

Так, медівникам показали, як собаки долають смугу перешкод, шукають зброю та вибухівку. Зокрема, вівчарка та спанієль за лічені секунди знаходили відстріляні гільзи та імітатори вибухівки.

«Їх залучають для пошуку вибухових пристроїв, наркотичних речовин, охорони важливих об’єктів, а також для пошуку й затримання злочинців. Співробітники кінологічного центру разом із чотирилапими вихованцями несли службу і в зоні антитерористичної операції на Сході країни. Собак залучали, зокрема, до розмінування будинків, огляду транспортних засобів на блокпостах», – розповів начальник Кінологічного центру Анатолій Гловацький.

За словами поліцейських, протягом січня-березня цього року працівники кінологічної служби області 149 виїздів виїжджали на місця скоєння злочинів, та допомогли встановити осіб у вчиненні 97 злочинів.