Шахрай у Луцьку видурив у підприємця 750 тисяч

У Луцьку валютник викрав у місцевого підприємця 750 тисяч гривень. За це чоловіку доведеться провести у в’язниці дев’ять років.

Про це пише Вісник і К.

Луцький підприємець разом із дружиною торгували спортивним одягом на Вашавському ринку. В червні минулого року, в пік нестачі валюти в обмінниках, на ринку вони познайомилися з чоловіком, який запропонував купити у нього долари. Так, час від часу вони зідзвонювалися для купівлі-продажу валюти.

Одного разу міняйло сказав, що має 32,7 тисячі доларів, на той час це становило майже 750 тисяч гривень. Чоловіки домовилися, що зустрінуться на квартирі валютника в селі Прилуцьке Ківерцівського району. Про те, що їде з грошима до валютника, підприємець попередив свого зятя.

Зайшовши до квартири, валютник зсередини закрив вхідні двері, вони зайшли до кухні, сіли за стіл. Торговець дав гроші, аби той перерахував і обміняв на валюту. Впевнившись, що сума правильна, спритник положив гроші у пакет й вийшов в іншу кімнату.

Хвилини, які чекав підприємець, здавалися годинами. Тому, вирішив перепитати чи все гаразд. Однак, ніхто по ту сторону дверей не відповідав. Коли терпець увірвався, чоловік вибив двері, але там вже нікого не було. Шахрай втік з грошима через вікно.

Намагався додзвонитися до міняйла, але безрезультатно. Пізніше прибули працівники міліції та хазяйка квартири. Як виявилося, спритник винаймав це житло менше року. Провівши ряд оперативно-розшукових дій правоохоронці затримали втікача.

Так, Луцький міськрайонний суд вивчивши всі обставини справи визнав винним валютника у шахрайстві. Призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк дев’ять років з конфіскацією всього належного йому майна. Також суд зобов’язав стягнути зі спритника на користь постраждалого майнову та моральну шкоду сумарним обсягом майже 800 тисяч гривень.