Пенітенціарна служба в Україні нагадує радянський ГУЛАГ, – «Чорний комітет»

Активісти луцького осередку організації “Чорний Комітет” протестують проти знущань над в’язнями місцевого СІЗО.

17 квітня на центральному вході СІЗО вивісили плакат “Тут вбивають в’язнів!” – йдеться в повідомленні, опублікованому в групі організації в Facebook.

Причиною акції стало те, що в цій каральній установі регулярно знущаються та калічать в’язнів. Це спричинило бунт, який Адміністрація намагається жорстоко подавити.

“Це не повинно лишитись без розголосу! Бунт в Луцькому СІЗО – це ще один доказ, що пенітенціарна служба в Україні є прямою спадкоємицею радянського ГУЛАГу і працює на мордування ув’язнених. Умови утримання жахливі скрізь. Наші з вами побратими, що стали політв’язнями утримуються в ще гірших умовах, ніж в’язні Луцького СІЗО. Як мінімум через це ми повинні використати всі доступні способи, щоб змінити пенітенціарну службу, яка вбиває”, – коментують подію активісти осередку “Чорного Комітету” в Луцьку.

Нагадаємо, 14 квітня, ув’язнені Луцького слідчого ізолятора влаштували протест через ущемлення їхніх прав на передачі та побачення з рідними. Під час заворушень 26 в’язнів нанесли собі травми.