Із Волині на передову передали березовий сік

Волинські лісівники за допомогою волонтерів передали для бійців на фронт цілющий вантаж.

Про це повідомив Сергій Цюриць у прес-службі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

До лісівників завітали представники волонтерських організацій. Лісоуправлінці передали їм цілющий вантаж для бійців Збройних сил та добровольчих батальйонів, що дислокуються на передовій лінії оборони. А це близько сотні банок консервації березового соку, малини, суниці, чорниць, помідорів.

«Від початку подій на Сході України лісівники Волині постійно підтримують Збройні Сили України та добровольчі батальйони усім необхідним. Раніше ми надсилали на Схід все, чого потребували наші армійці і добровольчі батальйони: автівки, різноманітне спорядження, одяг, медикаменти, продукти харчування. Будували укріплення у «Секторі «М», забезпечували військові підрозділи будівельними матеріалами і дровами, допомагали і продовжуємо допомагати сім’ям учасників АТО», – розповідає начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ Борис Бабеляс.

Лісівники вантажать упаковки із соком, помідорами, чорницею, малиною, суницями у машини. Волонтери Віталій Пудлік, Світлана Кравченко, Олександр Ніколайчук кажуть, що все це перезавантажиться у спеціальні автіки і поїде до Донецької області.

«Березовий сік, суниці, малина, ягоди потраплять у Піски, Авдіївку, Мар’їнку, Волноваху, на найдальші блокпости, що перебувають у зоні бойових дій. Ця помічна лісопродукція там дуже знадобиться, допоможе нашим бійцям перебороти хвороби і всі труднощі фронтового життя, підніме настрій і додасть життєвих сил», – зазначив представник ГО «Луцька районна спілка учасників АТО» Віталій Пудлік, який сам був на передовій і знає ціну такої допомоги.