Показали, де у Луцьку найбрудніше

Журналісти дослідили, де у Луцьку найбрудніше, та опублікували перелік найзасміченіших місць.

Про це пише Район. Луцьк.

Нещодавно Луцьк увійшов до п’ятірки найкомфортніших міст України. Його мешканці високо оцінили якість міських послуг та обслуговування та віддали 3,1 бал із 5. Але, на жаль, якість прибирання та чистота міста все ще залишається болючою темою для лучан. Журналісти дослідили, де у місті найбрудніше, та запропонували перелік найбільш засмічених місць.

Директора департаменту ЖКГ міськради Іван Кубіцький погоджується, що забруднених ділянок у Луцьку багато.

«Ми як комунальники стараємося прибирати. Але передусім цим повинна займатися муніципальна поліція. Я не бачу іншого виходу із ситуації, окрім штрафів», ‒ заявляє Іван Кубіцький.

Ділянка на вулиці Привокзальній вже кілька років поспіль належить невідомій особі. За цей час вона стала місцевим сміттєзвалищем. Мешканці району обурені, вони не розуміють, чому ні мер міста, ні депутати не можуть врегулювати ситуацію з ділянкою і почистити її.

На вулиці Тараса Шевченка поблизу гаражного кооперативу «Стир» люди роками викидають сміття. За словами місцевих, на цьому звалищі бродячі пси влаштували собі пристанище. Там вони ночують та харчуються відходами. Ця територія знаходиться біля річки Стир, тому таке сусідство ускладнює доступ до водойми.

У 55-му районі багатоповерхівки досі зводять, тому там багато будівельного сміття. Окрім таких матеріалів, мешканці району зносять на звалище і побутові відходи. Ускладнює ситуацію й те, що у районі часто збираються нетверезі компанії. Вони часто залишають порожні пляшки біля будівництва.

На вулиці Лідавській смітник влаштували під парканом місцевої установи. Туди сміття приносять вже не один рік поспіль.

На паралельній до Лідавської вулиці Карпенка-Карого теж влаштували масове звалище. Місцеві стверджують, що його зовсім не видно на перший погляд. Однак, якщо подивитися краще, то стає зрозумілим, що кущі «тонуть» у відходах.