Обшуки в Саганюка потрапили в рейтинг корупційних справ

Обшуки у міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка потрапили до рейтингу найгучніших корупційних справ 2015-2016 років в частині “що вилучили під час обшуку у високопосадовців”.

«Слово і Діло» вирішило поінформувати читачів про найбільш знакові корупційні скандали в Україні за останній час. Ми вибрали і проаналізували найбільші суми корупційних доходів, виявлених у чиновників під час обшуків.

Слово і Діло зібрало воєдино найгучніші корупційні прецеденти серед чиновників України за останній час.

Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

 

Найгучнішою можна вважати справу «діамантових прокурорів» – Корнійця та Шапакіна.

У Корнійця під час обшуку вилучили 65 діамантів, у Шапакіна – 330 тисяч доларів, 22 тисячі євро, 500 тисяч гривень і незареєстровану зброю.

При цьому суд навіть випустив прокурорів під заставу – Корнійця за 3,2 млн гривень, Шапакіна – за 6,4 млн гривень. Що, втім, не завадило відновити проти них судовий процес.

Одеський суддя Олексій Буран, якого спіймали на хабарі в 120 тисяч гривень, є єдиним із зазначених нами в інфографіці корупціонерів, хто перебуває в СІЗО.

Всього ж за 2015 рік ГПУ зафіксувала 1171 корупційне порушення. 507 справ були направлені до суду. За перший квартал 2016 року прокуратура зафіксувала вже 540 корупційних випадків. До суду направлено 56 кримінальних проваджень.