У Луцьку бізнесмени прибрали парк

Близько тисячі людей та два десятки потужної техніки сьогодні від самого ранку працюють в парку імені 900-річчя Луцька.

Працівники Modern-Expo Group та ВІЛІЯ ‒ ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» влаштували в парку толоку: прибирають територію, чистять береги річки Сапалаївка, висаджують дерева та кущі, встановлюють лави та смітники, ‒ йдеться в повідомленні благодійного фонду «Волинь-2014».

Також до масового прибирання долучилися представники дирекції ТМ Дмитрук та Центр хірургії ока проф. Загурського на чолі з Тетяною Єремеєвою, ГО «Квітка Полісся» за підтримки Благодійного фонду Петра Нестерука «дізар», а також працівники апарату Луцької міської ради.

«Наш колектив проявив ініціативу взяти участь в толоці. Більше того, ми захотіли прибрати саме цей парк. Він дуже гарний, але, на жаль, не в тому стані, щоб говорити, що ми європейці. Дуже приємно, що нашу ініціативу підтримали наші друзі та колеги з фірми «Волинь-зерно-продукт». Долучилися також інші підприємці. Це говорить про те, що сьогодні варто всім людям зрозуміти, що ми не можемо сидіти і чекати, коли наступить тут Європа. Просто треба брати і робити її самому. Сьогодні ми показуємо гарний приклад, тому я сподіваюся, що цю ініціативу будуть підтримувати інші», ‒ прокоментував ініціативу голова правління фонду «Волинь-2014» Петро Пилипюк.

По завершенню толоки усіх охочих працівники ТМ «Дмитрук» пригощали смаколиками.