Волинь: відкрили меморіальну дошку Герою Олександру Бондарю

У Ківерцівському районі відкрили меморіальну дошку загиблому сержанту 24-ої механізованої бригади Олександру Бондарю.

Про це інформує Ківерцівський інформаційний портал.

13 квітня у селі Тростянець Ківерцівського району на фасаді загальноосвітньої школи встановили меморіальну дошку загиблому сержанту 24-ої бригади Олександру Бондарю.

Участь у відкритті взяли батьки та рідні Героя, голова РДА Валерій Ткачук, заступник керівника апарату райради Анатолій Пушкін, військовий комісар районного військкомату Руслан Уніфонтович, голова районної спілки учасників та волонтерів АТО Артур Завальний, начальник відділу освіти РДА Микола Грибук, протоієрей Іоан Семенюк, настоятель Свято-Троїцького храму села Тростянець Сергій Ледвовк, учні та вчителі місцевої школи та мешканці Тростянця.

Директор ЗОШ І-ІІІ Микола Глинський розповів загиблого військовослужбовця, який навчався у цій школі і після навчання пішов контрактником до лав ЗСУ.

Батько Героя Віктор Бондар подякував присутнім на заході за те, що пам’ятають про його сина.

Право відкрити меморіальну дошку надали батькам Героя, його сестрі Анастасії, голові районної спілки учасників та волонтерів АТО Артуру Завальному та односельчанину загиблого, демобілізованому учаснику АТО Сергію Ольховичу.

Присутні вшанували пам’ять про Олександра Бондаря та усіх патріотів України, що загинули захищаючи її незалежність, хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Нагадаємо, сержант 24-ї механізованої бригади Олександр Бондар помер від зупинки серця, перебуваючи на навчальних зборах на Яворівському полігоні. Поховали Героя 7 лютого.