Прокуратура продовжує переслідувати волинського бійця

Військова прокуратура продовжує переслідувати у судовому порядку бійця 51-ї окремої механізованої бригади Віктора Котика, подавши апеляцію.

Про це у соціальній мережі Facebook написав адвокат і волонтер Василь Нагорний.

Нагорний зазначив: зранку отримав повідомлення, що по кримінальному провадження бійця 51 ОМБр Віктора Котика, яке Володимир-Волинський міський суд відмовився розглядати та повернув обвинувальний акт військовій прокуратурі, подана апеляція.

«Дати ще не знаю (думаю, що після Паски), апеляцію ще не надіслали, але певен, що вона безпідставна», – стверджує адвокат.

«Друзі, ви пам’ятаєте, що вже раз в апеляції ми Віктора Котика відстояли, думаю, що і цього разу ви підтримаєте нас, тим більше їхати нікуди не потрібно, апеляція в Луцьку. За Котика писав вже багато разів, до речі, він почав виправлятись – «виліз» зі свого внутрішнього світу, поспілкувався з психологом, оформляє документи на УБД, тому варто йому допомогти повернутись до нормального життя», – йдеться в дописі.

Василь Нагорний нагадав, що Віктор Котик з 2-ої протитанкової артилерійської батареї 51 бригади,яка відзначилася в бою з передовим загоном противника на підступах до міста Іловайськ 26 серпня 2014 року.

«Маю відео наслідків їхнього бою з окупантами – вражає!» – додав волонтер.