Луцьк: виявили два підпільних казино

У Луцьку виявили роботу двох закладів грального бізнесу.

Вони діяли в нежитлових приміщеннях багатоквартирних будинків на вулицях Кравчука та Соборності, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Правоохоронці під час обшуків вилучили гроші, бухгалтерські записи та обладнання, які свідчать про надання відвідувачам закладів доступу для участі в азартних іграх.

«У рамках кримінального провадження розпочатого за ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального Кодексу України було проведено санкціоновані обшуки одночасно в обох виявлених закладах грального бізнесу. Під час слідчих дій вилучено платіжний термінал самообслуговування, 16 системних комп’ютерних блоків, монітори, бухгалтерські записи та понад 20 тисяч гривень. Організатором незаконного бізнесу є 34-річний мешканець Луцька. Йому оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального Кодексу України й вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу», ‒ зазначив керівник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига.

Всю вилучену техніку направили у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр для проведення комп’ютерно-технічної експертизи. Правоохоронці встановлюють осіб, які можуть бути причетні до вчинення правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Відповідно до ч.1 статті 203-2 Кримінального кодексу України зайняття гральним бізнесом карається штрафом від 170 тис. грн. до 680 тис. грн. із конфіскацією грального обладнання.

PM71image001 PM76image002 PM319image001 PM482image004 PM514image003