Лідер «Укропу» в Луцькраді: у Парубія – ознаки олігофренії, за Луценком «плаче психлікарня»

Лідер фракції “Укропу” в Луцькій міській раді Ігор Поліщук неоднозначно прокоментував призначення Андрія Парубія спікером Верховної Ради України та виступ одного з лідерів “Солідарності” Юрія Луценка у парламенті.

Так, 14 квітня він написав про Парубія: “Мав нагоду особисто спілкуватися з паном Парубієм. Ознаки легкої розумової відсталості, як то кажуть “на лице”.

Зауважимо, що згідно з інформацією у Вікіпедії: олігофренія — розумова відсталість, стан значно нижче середнього рівня когнітивних здібностей людини; вроджене або набуте у ранньому віці слабоумство, що виражається в недорозвиненні інтелекту і психіки людини в цілому.

А перед тим, коментуючи виступ Луценка, Поліщук написав:

“Слухаю виступ Луценка в Раді. Каже, що опозиція в Україні – це п’ята колона, і що депутати, які вступили в коаліцію – це справжні солдати української боротьби за справедливість і краще життя і т.д. По-моєму за ним давно плаче лікарня ім. Павлова”.

Зазначимо, що в Києві діє  міська клінічна психоневрологічна лікарня №1, яка раніше мала назву академіка Івана Павлова.

Додамо, що в березні Ігор Поліщук відзначився неоднозначними коментарями в бік вихованців волинського обласного молодіжного Центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя». 25 лютого 2016 року під час сесії Луцької міської ради депутати Ігор Поліщук сказав, що варто знайти інше приміщення для організації, «щоб діти не страждали від такого сусідства».

Звертаємося до одного з лідерів “Укропу” Ігоря Палиці, керівника волинського осередку “Укропу” В’ячеслава Рубльова, лідерів волинської “Солідарності” Володимира Гунчика, Романа Романюка, Володимира Бондаря, Євгенія Ткачука, колег Парубія по фракції Ігоря Гузя та Ігоря Лапіна прокоментувати ці слова Ігоря Поліщука.

 

 

 

луценко Парубій