Бондар: Поліщук неначе хлопчик, якому господар купив мандат

Керівник фракції “Солідарність” у Волинській обласній раді Володимир Бондар прокоментував слова депутата Луцької міської ради Ігоря Поліщука щодо призначення Андрія Парубія спікером Верховної Ради України та виступу одного з лідерів “Солідарності” Юрія Луценка у парламенті.

Нагадаємо, Поліщук написав у Facebook, що у Парубія – ознаки олігофренії, а за Луценком “плаче психлікарня”.

“Складно коментувати слова людини, коли в них не міститься жодного аргументу, лише звинувачення, емоції та пропаганда.  Напевно А . Парубій, як і Ю. Луценко, своїм життєвим шляхом заслужили до того високого статусу, який сьогодні займають в суспільстві. Кожен з них має свою позицію з того чи іншого питання, що є наслідком тривалої боротьби за утвердження своїх цінностей у суспільстві”, – каже Бондар.

“Безперечно це не означає, що вони автоматично застраховані від помилок, особистих вад характеру тощо. Але кожен з них виборов своє право мати свою позицію в суспільстві і бути почутим, а оцінку їхній діяльності хай дають люди”, – додав він.

Також депутат зауважив, що давно знає Парубія і Луценка.

“Принаймні їх обох я особисто неодноразово зустрічав на барикадах боротьби за краще майбутнє своєї країни, і ставлюся до них з повагою. Не хотів би переходити на особистості, але я не знаю хто такий Ігор Поліщук. Ніколи не чув людини з таким прізвищем серед громадських активістів, політиків (навіть молодіжних) управлінців державними чи бізнесовими структурами краю”, – висловив думку Бондар.

“За час моєї діяльності доводилось багато спілкуватись в області з шанованими адвокатами, юристами або правозахистниками, заслуженими викладачами учбових закладів. І серед цих категорій я не пам’ятаю людини з таким прізвищем. Тому мені видається , що хлопчику просто господар купив окуляри, костюм, телефон, депутатський мандат та іноді дозволяє розкривати рот у відповідному, чітко означеному напрямку, і то, як ми бачимо виходить не завжди вдало”, – додав він.