14-та бригада змусила терористів відступити зі своїх укріплень

Після того як бійці 14 бригади з Володимира-Волинського знищили лінію оборони бойовиків навколо Мар’їнки, терористи були вимушені перенести мережу своїх укріплень майже на один кілометр вглиб, в бік Донецька. Наразі там вони обладнують окопи.

Про це повідомили волонтери групи «Повернись живим» Ірина Пустовойт та Юліана Вєтрова, – пише Вісник і К.

«Українські воїни радіють, адже відсунули ворога, збільшили дистанцію для їх ДРГ та хоч трохи убезпечили місцевих мешканців, на чиї подвір’я постійно прилітали снаряди терористів. Тож колишні бліндажі, укріплення на конезаводі наразі стали випаленою сірою зоною, яку відбудовувати та обладнувати наново терористи не наважуються, а хіба що відправляють своїх снайперів мститися за ту нищівну пожежу», – зазначили волонтерки.

За їхніми словами, наближатися до позицій 14 бригади наважуються лише снайпери бойовиків. Днями боєць волинського підрозділу у снайперській дуелі знищив свого опонента. Тіло вбитого пролежало майже добу, адже поплічники не наважувались його забрати. Ризикнули витягти труп зі свого колишнього укріпрайону лише вчора, під прикриттям «димовух».