Такі слова можуть бути трактовані, як приниження честі, – Романюк

Голова Волинської організації партії «Солідарність» Роман Романюк прокоментував  слова депутата Луцької міської ради Ігоря Поліщука щодо призначення Андрія Парубія спікером Верховної Ради України та виступу одного з лідерів «Солідарності» Юрія Луценка у парламенті.

Нагадаємо, він написав у Facebook, що у Парубія – ознаки олігофренії, а за Луценком «плаче психлікарня».

«В першу чергу хочу зазначити, що вважаю дивним, коли людина, яка усього на всього є депутатом місцевої ради коментує висловлювання високопосадовців, які багато років працюють в керівництві державою, а дехто навіть постраждав за свої переконання та був політичним в’язнем. Вважаю, що спочатку в житті потрібно чогось досягнути, а вже потім розповідати іншим, що і як робити», – вважає Романюк.

«Окрім того, якщо ти критикуєш народних депутатів, то цим самим принижуєш тисячі, а то й мільйони виборців – жителів України, які свідомо зробили свій вибір та віддали голоси за цих людей. Чи пан Поліщук вважає, що українці теж мають психічні відхилення? До того ж, на скільки мені відомо Ігор Поліщук не лікар, щоб ставити діагнози», – каже керівник осередку.

«А, як високоосвічений юрист, яким він себе вважає, мав би знати, що такі слова можуть бути трактовані, як приниження честі, гідності та ділової репутації», – додав Романюк.