Лучани просять збудувати підземку біля «Там Таму»

Луцьку міськраду просять зобов’язати керівництво ТРЦ «Порт Сіті» виконати обіцянку щодо облаштування підземного переходу.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій

Петицію із проханням будівництва підземного переходу зареєстрував Олександр Шпалерчук. «Усім відомо, що умовою дозволу на зведення ТРЦ «ПортCity» було те, що сторона забудовника зобов’язувалась звести підземний перехід на проспекті Соборності. На форумі офіційного сайту ТРЦ ще 23.01.2015 було розпочато голосування за проект підземного переходу, однак на цьому усі розмови закінчились. Дивує чому міська влада закриває на це очі», – йдеться у петиції.

Тож автор петиції вимагає від міського голови створити тимчасову комісію при міській раді, яка налагодить із керівництвом ТРЦ «ПортCity» діалог щодо вирішення питань будівництва підземного переходу.

«Можливо, такий діалог вже ведеться, утім, жителям міста про нього невідомо? В такому разі ми, лучани, хотіли б дізнатись про стан речей, а також почути від міської влади і від керівництва ТРЦ орієнтовні терміни зведення переходу. У травні буде друга річниця відкриття закладу, тож сподіваємось, що цій даті приурочать початок робіт», – йдеться у петиції.

Наразі її підтримали 26 осіб. У разі, коли петицію підтримають понад 300 чоловік, вона є обов’язковою для розгляду у Луцькій міськраді.