Гунчик закликає відзначити День Незалежності без політичних прапорів

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик закликав політичні партії і рухи не використовувати під час заходів до Дня Незалежності України партійної символіки.

Про це він сказав під час засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 25-ї річниці Незалежності України, – повідомили у прес-службі ОДА.

“По-перше, узгодженими повинні бути дії влади, громадських організацій та громади з чітко окресленою зоною відповідальності всіх сторін. Працювати слід командою. По-друге, необхідно скоординувати дії з всеукраїнським оргкомітетом, оперативно реагуючи на пропоновані зміни. І третє, забезпечити громадський порядок та безпеку в період підготовки заходів. Війна триває. Ворог не дрімає. Маємо бути готовими до всього й за потреби спрацювати на випередження”, – мовив у вступному слові Гунчик.

Також він висловив сподівання, що таке важливе для українців свято об’єднає духовенство різних конфесій, позаяк заплановано провести ряд поминальних заходів.

Ще одна вказівка голови облдержадміністрації, але уже соціальним службам області: напередодні свята побувати в кожній родині загиблих Героїв та сім’ях тих, хто зараз – на східному фронті.

Окрім того, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області висловив сподівання, що минулорічна практика відзначення волинянами річниці Незалежності України матиме продовження й комплекс заходів відбудеться без політичного присмаку.

“Звертаюся до представників усіх політичних сил із проханням зустріти свято під національним проводом, а не політичними прапорами. Цього дня, переконаний, потрібно забути про політичні симпатії й антипатії, не оперувати лозунгами і гаслами, а бути перед усім українцями”, – сказав Гунчик.

Варто наголосити, що поки остаточний план заходів іще не затверджено, позаяк триває етап активного збору пропозицій. Наприкінці наступного тижня всі подані до облдержадміністрації ідеї узагальнять та оформлять у офіційний документ.