Волинь: недисциплінований екс-даішник хоче поновитись на посаді

До Головного управління Національної поліції у Волинській області та до двох атестаційних комісій позивається колишній інспектор роти дорожньо-патрульної служби Андрій Бичко.

Чоловік не пройшов переатестацію, подався до апеляційної комісії, проте обидві комісії зробили висновок, що він підлягає звільненню, ‒ пише ВолиньPost.

На суд з’явився позивач зі своїм представником та начальник юридичного відділу ГУ НП у Волинській області. Члени апеляційної атестаційної комісії Західного регіону №2 та атестаційної комісії №6 Головного управління Національної поліції у Волинській області на судове засідання не прийшли.

Андрій Бичко вважає висновки атестаційних комісій про невідповідність займаній посаді протиправними, а наказ про звільнення з поліції ‒ незаконним. Мотивує свою заяву тим, що з 1998 року проходив службу в органах внутрішніх справ на посаді інспектора роти дорожньо-патрульної служби. На тестуванні набрав 91 бал. Брав участь в АТО та є учасником бойових дій.

Між іншим, в інспектора ‒ 9 дисциплінарних стягнень за неналежне виконання посадових обов’язків та 14 заохочень. Крім того, в нього ‒ «задовільно» з виконання завдань з вогневої та фізичної підготовки.

«Питання були на атестаційній комісії різні. Мене питали, скільки я отримую. Я сказав, що раніше отримував 2300-2400. Зараз отримую 5800-5900. На що мені один із членів комісії сказав, що не вірить, що на такі гроші можна прожити. Я кажу, що вся Україна так жила, ‒ розповідає позивач. ‒ Питали, чи підтримую реформу поліції, я відповів, що, звісно, підтримую, але мені сказали, що я невмотивований».

«Атестаційна комісія мала повне право прийняти таке рішення по цьому позивачу, адже в нього незадовільні оцінки по підготовці. Було 9 стягнень», ‒ заперечує начальник юридичного відділу ГУ НП у Волинській області Оксана Забощук.

Щоправда, суддя окружного адміністративного суду Тетяна Димарчук справу не завершила, а відклала на 21-ше квітня. До суду повторно викликатимуть представників атестаційних комісій.