Волинь: формують книгу пам’яті бійців 51-ої бригади

Ініціативна група, яка складається з військовослужбовців колишньої 51-ої та нинішньої 14 ОМБр, журналістів, волонтерів, а також громадських діячів, розпочинає роботу над написанням книги пам’яті, присвяченій бригаді.

Проект «51/14» – саме під цією назвою триватиме колективна робота, спрямована на збір інформації про тих військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на Сході України, ‒ пише Володимир медіа.

Книга, до якої увійдуть зібрані матеріали, включатиме в себе реальні історії бійців легендарної бригади, волонтерів, священиків, громадських активістів, простих людей, які допомагали бригаді, а також рідних та близьких загиблих і тих, хто досі вважається зниклим безвісти.

Ініціативна група звертається до всіх, хто має стосунок до 51-14-ої ОМБр, а також журналістів з різних регіонів, волонтерів, громадськості з проханням підтримати ідею і допомогти у зборі інформації.

«Важливо, щоб ніхто ніколи не був забутий у цій війні за волю України», ‒ переконані ініціатори.

Контактні телефони:(067)181-51-54, (098) 772-85-87або ж пишіть на електронну адресу: markovskaya_75@mail.ru., tpalaievskaia@mail.ru.