У Луцьк передислокували військові літаки з Хмельниччини

Учора над Луцьком літали військові літаки.

Про це інформує Організація волинських авіалюбителів «ОВАЛ» у Вконтакте.

Учора, 12 квітня, у День авіації та космонавтики, 7-а бригада тактичної авіації з міста Старокостянтинів Хмельницької області через капітальний ремонт злітно-посадкової смуги на базовому аеродромі передислокувалася на Луцький військовий аеродром.

Так, до Луцька перевезли 14 літаків, з них 12 літаків Су-24М в модифікаціях фронтових бомбардувальників (Су-24М) і фронтових розвідників (Су-24МР), а також 2 навчально-бойові літаки Л-39 «Альбатрос».

Окрім того, учора на Луцькому військовому аеродромі  приземлився військово-транспортний літак Ан-26 зі складу 456-ї бригади транспортної авіації, що базується на аеродромі села Гавришівка Вінницької області. Він доставив зі Старокостянтинова решту необхідного для забезпечення польотів обладнання.

За інформацією активістів, хмельницькі літаки пробудуть у Луцьку від двох до трьох місяців, поки на базовому аеродромі в Старокостянтинові не завершать ремонт .

Під час перебування в Луцьку бригада виконуватиме планові навчальні польоти за курсом бойової підготовки льотного складу Повітряних Сил Збройних Сил України.

«Через це прохання до цивільного населення Волині не хвилюватись. Польоти на наднизькій висоті є нормою для фронтової авіації, тому грім серед ясного неба лунатиме тепер над Луцьком і Волинню чи не щодня. Екіпажі бригади виконуватимуть навчальні польоти на бойове застосування на авіаційний полігон Поворськ в Ковельському районі, де екіпажі фронтових бомбардувальників Су-24М відпрацьовуватимуть навички ракетних та бомбових ударів по наземних цілях, а також навички прориву протиповітряної оборони противника на гранично малих висотах. В свою чергу екіпажі фронтових розвідників Су-24МР контролюватимуть результати цих ударів, а також відпрацьовуватимуть навички ведення повітряної розвідки. А на навчально-бойових літаках Л-39 “Альбатрос” молоді соколи Повітряних Сил Збройних Сил України відпрацьовуватимуть вищезазаначені навички під керівництвом досвідчених інструкторів», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, волинян попередили про можливість проведення навчальних польотів увечері з завершенням льотної зміни після 23:00.