Рожище: розчищають старе кладовище

На старому цвинтарі в Рожищі відновилися роботи з порізки аварійних дерев.

Таких тут 128, разом з кількома ялинками, які теж планують зрізати, ‒ пише Район.Рожище.

«На початку року ми запланували в бюджеті міста 50 тисяч на зрізку аварійних дерев, ‒ каже міський голова В’ячеслав Поліщук. ‒ Коли дійшли з підприємцем з Ковеля домовленостей, порахували, що за ці гроші він зріже 40 дерев. 20 уже зробив, зараз говоримо з ним про наступних 20».

Якщо порахувати, одне зрізане дерево коштує 1200 гривень, при умові суцільного зрізу, а не вибіркового вирізання.

«Це єдиний підрядник, який працює з усіма необхідними документами (дозволами, ліцензіями на висотні роботи) і несе матеріальну відповідальність за цілісність пам’ятників. Решта або не несуть такої відповідальності, або заламують ціни ого-го. Наприклад, за зрізку он того старого розлогого дерева один підрядник захотів 8 тисяч гривень», ‒ додає він.

Підрядник розповідає, що місцеві мешканці вже раз викликали поліцію, як побачили, що зрізують дерева. Роботі трохи заважає дощ, тож далі він разом з колегою планує продовжити зрізку дерев після Великодня.«”Хай люди поприбирають те гілля. Бачу, у вас не дуже то й прибирають, бо в Ковелі то вже давно порядок на кладовищах навели», ‒ каже підрядник.

«Раніше прибиранням зрізаних колод та гілля займалися працівники КП «Дільниця благоустрою». Але зараз по місту перед Пасхою багато роботи, тому якщо я всіх комунальників кину на прибирання старого кладовища, то мені буде остатня година!» — зауважує міський голова.

Тож мерія та КП «Дільниця благоустрою» просять людей, родичі яких поховані на старому кладовищі, та й усіх бажаючих допомогти до Великодня прибрати зрізані дерева. Щоб зробити це організовано, треба передзвонити на телефон «Дільниці благоустрою» (03368) 2-39-37 і разом визначитись з днем та годиною прибирання.