На Волині збиратимуть гроші на медичне обладнання

Цього року на Волині знову пройде благодійна акція «Нехай живе любов», яку організовує фонд «Серце до серця».

Акція триватиме по 24 квітня, – пише Волинська правда.

Метою акції є зібрати кошти на медичне обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. Діти на такому обладнанні лікуватимуться абсолютно безкоштовно.

У Волинській області до акції залучать багато волонтерів, які збиратимуть кошти у скриньки в торгових центрах, магазинах, супермаркетах та в інших установах, а в день фіналу акції, 24 квітня, – в парках, скверах, на вулицях, площах, майданах в усіх містах та районах області.

Кожен з волонтерів матиме бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Скриньки благодійної допомоги будуть розміщенні у лікарнях, навчальних закладах, магазинах, кафе, ресторанах, супермаркетах по всій області.

Довідково:

Починаючи з 2006 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» в усіх регіонах України реалізовується щорічна благодійна акція по збору коштів для закупівлі медичного обладнання, призначеного для лікування дітей з різними вадами.

Мета акції – соціальна та медикаментозна допомога недоношеним дітям з тяжкими вадами здоров’я у Волинській області шляхом залучення громадськості.

Волинська область щорічно бере активну участь у проведенні зазначеної акції. Протягом 2007-2015 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було зібрано 1 613 998, 85 грн. На ці кошти було придбано та передано у безкоштовне користування у Волинську обласну дитячу клінічну лікарню медичне обладнання. Допомогу отримало реанімаційне відділення – шприцеві інфузійні насоси та шприци, перфузоркомпакт, вісім шприцевих інфузійних насосів, 490 шприців перфузорів 50 мл з голкою для забору медикаментів, які забезпечують надточне дозування лікарських препаратів новонародженим.