Луцьких фанів судять за фаєри

Судять фанатів луцької “Волині”, які палили фаєри на матчах Прем’єр-ліги.

Раніше все обмежувалося штрафами від ФФУ, які виплачували клуби. Тепер відплата дійшло до безпосередніх винуватців, – пише Террикон.

10 квітня після гри “Динамо” – “Волинь” на “Олімпійському” затримли двох ультрас луцького клубу.

“Коли вони почали нахабніти, запалюючи фаєр за файєром, службам безпеки НСК і” Динамо” була дана команда діяти. Викликали поліцейських. Вони не били всіх підряд, як колись “Беркут”, а за роздруківками забрали найактивніших паліїв. Може, більше не палитимуть?” – розповіли на стадіоні.

Справу передали до Печерського суду, за ст. 195-6 Адмінкодексу лучанам “світять” штрафи від 600 до 1020 грн. Тим часом київські ультрас на грі з “Волинню” обійшлися без диму.

“Після того як на нас обрушилася лавина штрафів за фаєри, ми в черговий раз переговорили з лідерами ультрас. Ми їм сказали: “Хлопці, зараз всім непросто, і наш клуб – не виняток . Багато з ваших лав, захищаючи Україну, загинули або отримали поранення. Так давайте виключимо ті речі, за які нас штрафують, а зекономлені гроші спрямуємо для допомоги пораненим, знедоленим. Хоча клуб і так це робить, просто не завжди афішуючи. Це буде патріотично. А якщо так надійдуть в інших містах, це буде ще одна позитивна хвиля слідом за тією, коли ультрас об’єдналися, припинивши воювати один з одним”, – говорить віце-президент “Динамо” Олексій Семененко.