Луцьк: затримали «будівельного» шахрая

Луцькі правоохоронці у Києві затримали чоловіка, який займався будівельними аферами.

Шахрай промишляв на території Києва, Волинської, Львівської та Черкаської областей, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Правоохоронці встановили, що затриманому 26 років і він мешканець Рівненської області. Чоловік запровадив схему, за якою ошукував людей, які хотіли будувати котеджі. Він брав у людей 5-7 тисяч доларів США авансу наче під будівництво котеджу й гроші не повертав. Жодного будинку чоловік так і не звів. У поліції він переконував, що йому просто не поталанило в бізнесі й ошукувати людей той не мав наміру.

«Оперативники затримали чоловіка в Києві. Зараз він знаходиться у Луцькому відділі поліції. За фактом шахрайства слідчі розпочали кримінальні провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії», – повідомив Олег Кічук, керівник Луцького відділу поліції.

Правоохоронці вже встановили, що чоловік тільки в Луцьку ошукав семеро людей. Нині вирішують питання щодо оголошення затриманому підозри у вчиненні кримінального правопорушення та обрання йому міри запобіжного заходу.