Ковель: наркоторговець заявив, що справу сфабрикували

У ковельському суді наркоторговець, якого затримали «на гарячому», заявив, що справу проти нього сфабрикували.

Обвинувачений уже був п’ять разів судимий, ‒ пише Kowel.com.ua.

Цього разу правоохоронці звинуватили його у незаконному продажу наркотичного засобу, для оперативної закупівлі якого залучався підставний покупець.

Обвинувачений свою вину не визнав повністю, зазначивши, чоловіка, якому нібито продав наркотики, знає особисто, а під час зустрічі брав у нього гроші в борг. Тож, до торгівлі не причетний, а справу вважає сфабрикованою.

Свідок, який брав участь в оперативній закупівлі, зазначив, що у присутності двох понятих отримав 150 гривень, за які придбав у обвинуваченого четвертину таблетки «SUBUTEX». Протягом п’яти хвилин до нього підійшли правоохоронці з понятими, яким він віддав наркотики.

Суд врахував те, що обвинувачений не вперше притягується до кримінальної відповідальності, в тому числі й за злочини, пов’язанні з незаконним обігом наркотичних засобів, має не зняту та непогашену судимість, мав захворювання серця, його мати є інвалідом ІІ групи та потребує постійного стороннього догляду, а він сам страждає психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання канабіоїдів та перебуває на обліку в нарколога з 2002 року.

Також суд вирішив заставу в сумі 109 600,00 гривень після набрання вироком законної сили повернути заставодавцю.

Обвинуваченому призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 6 років 6 місяців з конфіскацією майна, яке є його власністю.