Іваничі: віддали частину заборгованої платні дорожникам

Частину заборгованої зарплати іваничівським дорожникам вже виплатили. Учора, 12 квітня, на рахунки робітників Іваничівської дорожньої дільниці надійшов перший транш коштів – 43 із 80 тисяч гривень заробленого.

Загалом усі робітники «Волинського облавтодору» дільниці були без зарплати з грудня 2015 року по лютий 2016 року, – повідомляє прес-служба нардепа Ігоря Гузя.

Люди зверталися за допомогою у різні інстанції, адже така ж ситуація була майже в усіх підприємствах дорожньої служби області.

«Ми прийшли до депутата і розповіли про те, що ми без копійки. Приємно, що він пішов нам на зустріч і так швидко допоміг. Вже вчора ми отримали 43 тисячі гривень. Чекаємо ще на зарплату за два місяці. Соціальну напругу зняли і люди працюють далі. Ми зробили дорогу з Володимира-Волинського до Павлівки, сьогодні розпочали ремонт за напрямком Локачі – Павлівка», – розповів начальник Іваничівської дорожньої дільниці Микола Шевчук.

Як результат: крім іваничівських «дорожників», заборговану зарплату за два місяця, отримали всі робітники «Волинського облавтодору». Ситуація з виплатою коштів людям за лютий-березень – на особистому контролі нардепа.