Флешмоб «хочу плавати»: Романюка просять ввімкнути гарячу воду

Луцька ведуча Галина Падалко звернулася з до міського голови з проханням посприяти ввімкненню гарячої води у місті. Дівчина поскаржилася на те, що не може ходити у басейн через відключення.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Падалко створила допис з хештегом «‎хочуплавати» та закликала лучан, які не можуть відвідати басейн через відключення гарячої води, долучитися до флешмобу.

«Микола Ярославовичу, я Вас поважаю і дуже люблю. Я щиро переконана, що Ви розділяєте мою думку про те, що здоров’я лучан, це те, на чому не потрібно економити.

Сотні жителів нашого міста вже 2 тижні позбавлені можливості ходити в басейн, у зв’язку з вимкненням гарячої води в місті. І це сумно.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: У МЕРІЇ ЛУЦЬКА НЕ ЗНАЮТЬ, КОЛИ ПОВЕРНЕТЬСЯ ГАРЯЧА ВОДА

Більше того, лише у школі олімпійського резерву займаються 319(!!!) дітей, ще скільки ж дітей відвідують басейн просто для здоров’я. І вони також не можуть тренуватись. До слова, 2 тижні тому вихованці спортшколи басейну побили рекорд України в естафеті 2 по 50 метрів.

Це дійсно те, у що потрібно вкладати! Це майбутнє нашої країни і здоров’я нашої нації! Будь ласка, врегулюйте цю проблему найближчим часом!!!» – йдеться у дописі.