Луцьку ДЮСШ перевірили депутати: задоволені, але просять прозорості

Депутати Луцькради у рамках дня депутата завітали до дитячої юнацько-спортивної школи №2, довкола якої недавно спалахнув скандал зі звинуваченнями директора Валерія Панчука.

Візит у школу відбувся 13 квітня.

Обранці лучан оцінили матеріально-технічну базу школи та пропонують ввести прозорий облік залучених коштів, із яким зможе ознайомитися будь-хто з громади.

Голова постійної комісії міськради з питань молоді та спорту Наталія Бунда зауважила, що депутати приїхали, щоб з`ясувати, чи виправдані звинувачення у бік директора школи. Проте метою роботи комісії не є бажання когось звинувачувати, а об’єктивно розібратися та познайомитися з роботою. Вона нагадала, що розпорядженням міськовго голови була створена робоча група, яка працювала у школі 12 квітня. Тож надалі директор ДЮСШ має надати звіт про діяльність школи та залучені спонсорські кошти.

Заступник міського голови та керівник робочої групи Андрій Киця підкреслив, що не йдеться про те, що директор привласнив кошти, навпаки – він залучив спонсорські гроші. Тож варто звертати увагу перш за все на прогрес школи.

Депутатам показали реабілітаційний центр, адміністративні приміщення та зали для занять спортом.

В одному із залів із депутатами виявили бажання поспілкуватися матері дітей, які у ДЮСШ №2 займаються настільним тенісом.

За їх словами, діти дуже задоволені школою  та умовами, а діти буквально «бігають» за директором. До того ж, школа дуже змінилася в позитивний бік з приходом нового директора.

«Валерій Валерійович завжди знаходив спонсорів, які організовували безкоштовний транспорт. Дуже шкода, що діти зраз в школі, ви б почули  і їхню думку… Ця людина – педагог і керівник,  ви подивіться на педагогічний колектив,  який стоїть за нього горою. Людина на своєму місці, та, яку хочуть бачити діти, батьки та викладачі», – зазначила лучанка Оксана Тарабанюк.

Депутатів найбільше цікавило співвідношення залучених бюджетних коштів та спонсорської допомоги. Тож основною метою подібних візитів є напрацювання схеми обліку та контролю залучених спонсорських коштів.

«Ми бачимо дійсно реальний результат роботи директора, який не можна оцінити негативно», – зазначила секретар міської ради Юлія Вусенко. Вона додала, що в розмові з нею батьки деяких вихованців школи підтвердили: сауну використовують як місце, де спортсмени отримують реабілітацію до і після змагань.

Нагадаємо, використання сауни в особистих цілях було одним зі звинувачень в бік директора.