Волинський каменяр безплатно виготовляє пам’ятні дошки загиблим воїнам

Волинянин Дмитро Оксентюк розповів, чому виготовляє пам’ятні дошки загиблим на війні Героям безплатно.

Про це інформує Кордон з посиланням на газету «Наше життя».

Каменяр з села Згорани Любомльського району Дмитро Оксентюк безплатно виготовляє пам’ятні дошки загиблим

«Сталася біда в державі, ніхто в тому не винен, тим паче ті хлопці, які знаходяться на передовій. Можливо, завдяки їм ми спокійно тут живемо та ходимо по мирній землі. Мені навіть не спадало на думку жодного разу взяти кошти за меморіальну дошку тим, хто загинув в АТО, шукати в тому власну вигоду», — ділиться чоловік.

За його словами, таким чином він намагається зробити свій внесок у вшанування пам’яті полеглих військових.

Першу меморіальну дошку його попросила виготовити директор школи у селі Куснища Любомльського району, де навчався загиблий під Іловайськом боєць спеціальної роти «Світязь» Олександр Сацюк.

«Запитувала, скільки коштуватиме, а я нічого не відповідав. Так грошей і не взяв. Сам приїздив кріпити на стіну, адже тим, хто не мав справу з каменем, важко це зробити, можна пошкодити дошку», – розповів майстер.

Виготовляв Дмитро Оксентюк пам’ятні дошки героям, які не так давно відкрили у Машівській та Головненській школах, а також солдату з Ковеля.

За його словами, поки що йому не вдавалося побувати на відкритті своїх дошок. Однак каменяр хоче побачити реакцію людей у момент відкриття монументу.

Наразі дошки замовили керівники навчальних закладів села Олеськ та Любомльського професійноголіцею.