Володимир: представили нового директора теплокомуненерго

Сьогодні представили нового директора «Володимир-Волинськтеплокомуненерго».

Про це інформує БУГ.

Сьогодні, 12 квітня, на оперативній нараді у міського голови Володимира-Волинського відбулося представлення нового директора теплокомуненерго, ним стала Анна Рубанова.

Призначення на займану посаду Рубанова отримала учора.

За словами очільниці, освіту вона здобувала спочатку в технікумі, після цього навчалася у Львівській політехніці на факультет теплогазопостачання і вентиляції. Отримала диплом магістра та за направленням влаштувалася на роботу у «Нововолинськтеплокомуненерго», де пропрацювала 2,5 роки контролером якості послуг.

Окрім того вона працювала у Володимир-Волинській філії ПАТ «Волиньгаз» на посаді інженера охорони праці, оскільки попередній інженер перебувала у декретній відпустці. Саме після цього місця роботи, Анна Рубанова перейшла працювати у «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» на запрошення у 2012-му році тодішнього директора Романа Лисюка. У комунальному підприємстві працювала інженером паливно-енергетичних ресурсів.

Міський голова Петро Саганюк зазначив, що на цю посаду, окрім Рубанової, було ще два претенденти. Про двох інших кандидатів відомо лише, що один із них працює на комунальному підприємстві.

2-5