У Луцьку незадовільна ситуація із вивезенням сміття

У Луцьку почастішали звернення щодо погіршення якості послуг із вивезення сміття. Натомість міський голова наголошує, що головна проблема ‒ у людях, які викидають сміття абиде та не хочуть встановлювати смітники, бо за обслуговування треба платити.

Про це повідомили 12 квітня під час оперативної наради у міського голови.

Під час своєї доповіді директор департаменту ЦНАП Лариса Карпяк розповіла, що лучани на відкриту телефонну лінію декілька разів скаржилися на погане вивезення сміття, зокрема твердих відходів. Проте луцький міський голова Микола Романюк зазначив, що часто проблема – у самих мешканцях, які відмовляються встановлювати смітники, бо за них треба платити. Натомість самі викидають сміття абиде, тож перетворили окраїни Луцька у майже сімттєзвалище.

«Якщо незадоволені вивезенням сміття, то не треба смітити перш за все», ‒ сказав Романюк. Він повідомив, що міська рада буде жорстко реагувати на те, коли мешканці не йтимуть на співпрацю, або будуть опиратися встановленню сміттєвих баків. Штраф за викидання сміття в недозволеному місці становить понад 350 гривень. Водночас приблизно стільки ж коштує річне отримання бака.

Тож Романюк пригрозив розірвати угоди про вивезення сміття із будинками, де люди відмовляються встановлювати смітники. За його словами, найгірша ситуація – на окраїнах міста.