Саганюк погрожує судом волинському інтернет-ресурсу

Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк погрожує подати в суд за наклеп на інтернет-видання «Волинська правда».

Про це він повідомив під час щовівторкового брифінгу з місцевими журналістами, ‒ пише Володимир медіа.

Зокрема, Саганюк розповів, що днями зустрічався із адвокатом щодо цього.« Нехай відповідають за наклепи перед законом, – пояснив мер міста. – Чи вони думають, що можуть спокійнісінько облити людину брудом і вийти сухими з води».

Нагадаємо, 5 квітня ЗМІ поширили інформацію про те, що в родині мера Володимира-Волинського Петра Саганюка проводяться обшуки. Обшуки були не тільки в родині міського голови, а й у матері колишнього голови Володимир-Волинської райради Андрія Оніщука та на підприємстві депутата Володимир-Волинської міської ради, підприємця Вадима Василюка. Проводили їх рівненські правоохоронці, посилаючись на ухвалу Рівненського міського суду. Згідно з оприлюдненими згодом протоколами, складеними після обшуку, правоохоронці так нічого і не знайшли.

Мер каже, що новина про обшуки з’явилася першою на сторінках саме «Волинської правди». Далі почали з’являтися повідомлення, що правоохоронці вилучили значні кошти ‒ близько 6 мільйонів гривень, та документи, серед яких – так звані чорнові записи, бухгалтерські документи, , колекції раритетної зброї, антикварні предмети, дорогі годинники та брендові колекційні спиртні напої.