Розповіли, що у Луцьку «капітально» ремонтують

У Луцьку провели капітальний ремонт чотирьох вулиць. Продовжується він і на вулиці Словацького.

Про це 12 квітня повідомив заступник директора департаменту ЖКГ Микола Осіюк.

«Станом на сьогодні виконано капітальний ремонт 4 вулиць – Вахтангова, Зв’язківців, Івана Кожедуба та Волинської», ‒ сказав Осіюк. Окрім того, зараз відбувається капітальний ремонт вулиці Словацького, заїзду до гімназії №18 з проспекту Відродження, вулиць Підгаєцької, Воровського, Князів Острозьких, скверу Героїв Майдану, тротуарів на проспекті Молоді.

Також виконано ремонт прибудинкових територій на проспектах Соборності 10, 12, 14, 16, бульварі Дружби народів, 13, вулиці Володимирській 95, 95а,96, 97, 99 та вулиці Бенделіані, 1а та 3а

Проте виконують у Луцьку й поточні ремонтні роботи, зокрема лаштують щебеневе покриття, поточний ремонт вулиць, ямковий ремонт тощо.

Роботи виконують ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс», ТзОВ «Луцька ДПМК» та ТзОВ» «Бетон Брук Сервіс».

Осіюк зазначив і про неоднозначну ситуацію з мостом на Соборності. Посередині моста є температурний шов,який незрозуміло чому підірвав асфальт. Тож сьогодні розрізали шов і вийняли звідти мастику. До середини травня міст має нагрітися, а тоді туди заллють слабшу мастику, яка і з’єднає шов. Оскільки на міст є гарантія, то роботи виконають за кошти тих, хто ремонтував міст.