Кватирко відповів на закиди про протистояння з Пирожиком

Виконувач обов’язків головного лісника Волині Олександр Кватирко стверджує, що немає конфлікту з заступником голови Волинської обласної ради Олександром Пирожиком.

Про це він написав на свій сторінці у Facebook.

Кватирко зауважив, що кожен із посадовців виконує свою роботу, тому про протистояння мова не йде.

«Не побачив одразу чергові повідомлення у місцевих ЗМІ щодо протистояння Кватирка – Пирожика та мої звинувачення. Ось це точно заперечую. Кожен із нас виконує свою роботу. Чому це повинно бути протистояння!?» ‒ йдеться в дописі.

«Знаю першого заступника голови обласної ради О.В. Пирожика як чесну та із державницькою позицією людину. Знаю не на словах, що керівнику не завжди вдається вчасно розібратись у деталях того, що подають помічники та підлеглі. Сподіваюсь, що буде проведено об’єктивне розслідування і щодо так званого «листопадового браконьєрства» Кватирка, і щодо фактичного стану справ у Шацьку», ‒ додав він.

Нагадаємо, у депутатському запиті Пирожика до прокурора Волині Дмитра Чепіжака стверджується, що виконувач обов’язків начальника Волинського управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко займався «браконьєрством» на території Звірівського лісництва у межах загальнозоологічного заказника «Зубр». Через це свободівець просить «вжити всіх доступних заходів щодо забезпечення повного неупередженого та об’єктивного розслідування дій, які містять ознаки забороненого полювання, вчинених групою осіб за участі посадової особи Олександра Кватирка».