Волинь: представили нового начальника податківців

Представили начальника Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області  Світлану Савчук.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські новини.

Сьогодні, 11 квітня, голова ОДА Володимир Гунчик представив її під час оперативної наради.

Нагадаємо, фахівець податкової справи з майже двадцятирічним досвідом, до останнього часу – багаторічний керівник Луцької ОДПІ, радник податкової та митної справи І рангу Світлана Павлівна Савчук відповідно до Наказу ДФС України від 4 квітня 2016 року призначена на посаду начальника Головного управління ДФС у Волинській області.

Довідка:

Світлана Савчук здобула економічну освіту спеціаліста з обліку, контролю та аналізу господарської діяльності у Тернопільському інституті народного господарства, який закінчила у 1992 році.

Цього ж року Світлана Павлівна розпочала свій трудовий шлях з посади бухгалтера Ковельського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Тур». 

Згодом – у 1997 році, з посади державного податкового інспектора відділу перевірок юридичних осіб Ковельської ОДПІ почалася її професійна діяльність державного службовця.

З 2000 Світлана Савчук очолювала підрозділи документальних перевірок Ковельської ОДПІ, а з 2004 року – незмінно перебувала у керівному складі Луцької ОДПІ. 

У 2009 – 2010 роках Савчук працювала заступником голови ДПА у Волинській області.

Із 2012 року, після перебування на посаді першого заступника начальника Луцької ОДПІ у 2010-2012 роках, очолювала Луцьку ОДПІ до квітня 2016 року.

Світлана Савчук нагороджена нагрудним знаком «За бездоганну службу ІІІ ступеня» у червні 2010 року.